Wakacyjne TOP3 użytkowników Akademii Krokieta i Lamy

Liczba odpowiedzi: 0
Załącznik ($a)

Pod koniec maja, wspólnie z Akademią Krokieta i Lamy wyłoniliśmy Liderów Edukacji w ruchu z Wrocławia – najbardziej aktywne przedszkola i szkoły podstawowe, które realizowały program edukacji w ruchu.

Na wyróżnienie zasługują jednak nie tylko placówki. Liderzy to przede wszystkim nauczyciele – osoby, które zaraz po rodzicach mają największy wpływ na codzienność dzieci, dlatego pod koniec roku szkolnego ogłosiliśmy także ranking najbardziej aktywnych nauczycieli przedszkolnych oraz szkolnych, których łączny czas odtworzeń filmów edukacyjno-ruchowych Akademii Krokieta i Lamy do końca czerwca wyniósł niemal 100 godzin!

Cieszymy się, że edukacja w ruchu towarzyszyła wrocławskim przedszkolakom także w okresie wakacyjnym. Zdajemy sobie sprawę, że lipiec i sierpień to miesiące, gdzie aktywność fizyczna odbywa się przede wszystkim na podwórku, dlatego Zespół AKiL postanowił nagrodzić nauczycielki, które za sprawą Akademii Krokieta i Lamy aktywizowały dzieci nawet w takie dni, gdy pogoda za oknem nie sprzyjała ruchowi.

Z przyjemnością ogłaszamy ranking najbardziej aktywnych nauczycielek przedszkolnych w okresie wakacyjnym:

1. Patrycja Lechwar - Przedszkole nr 47 "Leśny Ludek"

2. Aneta Dziubińska-Wolanin - Przedszkole nr 30 "Bajlandia" (ZSP nr 13)

3. Anna Ziółkowska - Przedszkole nr 104 "Na Misiowej Polanie"

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Każda z wyróżnionych nauczycielek została nagrodzona bonem podarunkowym do wybranego miejsca, o wartości 200 zł.

Jeśli też chcecie się znaleźć na tej liście - nic straconego. Pod koniec grudnia zostaną wyłonieni kolejni TOP użytkownicy Akademii Krokieta i Lamy.