Konkurs, Konkurs! w ramach projektu "Cybercraft - przygoda, która uczy".

Liczba odpowiedzi: 0
Załącznik ($a)

Drodzy Nauczyciele- czas na konkurs 🏆 w ramach projektu "Cybercraft - przygoda, która uczy".

Rejestracja na webinar wprowadzający do konkursu jest możliwa do 4 kwietnia do 8:00 rano, natomiast webinar będzie nagrany i dostępny w przeciągu tygodnia od transmisji LIVE.

Podróż po ekscytującym świecie Minecrafta doprowadziła Was do kolejnego etapu przygody.  📢  Poznajcie zadania konkursowe i sprawcie, by nauka stała się dla Waszych uczniów niezapomnianym przeżyciem. Bawcie się, uruchomcie kreatywne myślenie, stwórzcie Super STEAMa oraz poradnik ciekawej nauki – sięgnijcie po cenne nagrody, takie jak np. laptopy firmy Dell.  💻 

W krainie Laboratorium Przyszłości przygotowaliśmy specjalną przestrzeń, którą oddajemy w ręce Waszych uczniów. Chcemy, aby - z wykorzystaniem świata Minecraft - opowiedzieli nam, co lubią w szkole, jak chcą się uczyć i kiedy nauka jest dla nich przygodą. 

Premiera krainy Laboratorium Przyszłości już 4 kwietnia – Zarejestruj się na webinar:

Konkurs CYBERCRAFT

Szczegóły konkursu na stronie internetowej projektu: CYBERCRAFT

Organizatorami konkursu jest 
LIBRUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.. Nasze działania wspierają: Microsoft dla Edukacji Dell Technologies, Cyfrowy Dialog oraz Instytut LemaPatronem Honorowym jest Ministerstwo Edukacji i Nauki.