Włącz się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu 2022

Liczba odpowiedzi: 0
Załącznik ($a)

Szanowni Państwo,
Przed nami ostatnie 10 dni obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, a co za tym idzie ostatnia szansa, żeby zarejestrować swoją inicjatywę i wziąć udział w konkursie na najciekawszą inicjatywę DBI. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów akcji m.in. monitor interaktywny Samsung Flip 2, telewizor Sony, projektor Epson, laptop Lenovo IdeaPad 5, pakiety 30-stu książek dla dzieci "Sieciaki - misja bezpieczny Internet" czy zestaw biletów dla jednej klasy z wychowawcą na przedstawienie "Wszechmocni w sieci" w Teatrze Kamienica.

Specjalnie dla Państwa, którzy nie mieli jeszcze szansy, żeby wziąć udział ze swoimi klasami w zajęciach edukacyjnych online otworzyliśmy jeszcze dodatkową rekrutację na 2 lekcje. Wystarczy, że zarejestrują Państwo udział klasy na stronie

  • 28 marca (poniedziałek) - lekcja online Poznaj bezpieczny internet (dla klas 2-3)
  • 29 marca (wtorek) - lekcja online Ciało nie określa (dla klas VII-VIII, I ponadpodst.)

Uwaga! 
Aby wziąć udział w wydarzeniach należy posiadać zarejestrowaną lokalną inicjatywę DBI 2022, którą wystarczy zadeklarować podczas zapisywania się na lekcję online. 

Przypominamy również, że już w najbliższy wtorek o godz. 11:00 (22 marca) odbędzie się webinar dla nauczycieli i edukatorów pt. "Jak przeciwdziałać szkodliwym wzorcom urody?". Jakie są skuteczne sposoby reagowania na presję związaną z wyglądem i hejtem ze względu na wygląd? Jak możemy wspierać młodych ludzi w budowaniu poczucia wartości niezależnego od wyglądu? Jakie działania mogą pomóc nastolatkom uwewnętrznić przekaz, że ciało nie określa? Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź uczestnicząc w webinarze dla osób pracujących z młodzieżą, prowadzonym przez psychoterapeutkę, trenerkę i ekspertkę ds. bezpieczeństwa w sieci: Ewę Dziemidowicz. Serdecznie zapraszamy do rejestracji na webinar poprzez ten link.