Ogłoszenia dotyczące witryny

Siódma edycja Europejskiego Tygodnia Kodowania (#CodeWeek2019)

Siódma edycja Europejskiego Tygodnia Kodowania (#CodeWeek2019)

Napisane przez: Joanna Brosiło ( )
Number of replies: 3

Siódma edycja Europejskiego Tygodnia Kodowania (#CodeWeek2019),

5 – 20 października 2019 roku. 

CodeWeek to radosne wydarzenie społeczne, którego celem jest promowanie kompetencji z zakresu programowania i zachęcanie osób w każdym wieku do rozpoczęcia przygody z programowaniem. Do udziału w nim zapraszamy wszystkich, przede wszystkim jednak szkoły – zarówno uczniów, jak i nauczycieli.

W załączonych materiałach znajdą Państwo listy Macieja Kopcia Podsekretarza Stanu w  Ministerstwie Edukacji Narodowej i Marka Zagórskiego Ministra Cyfryzacji, zachęcające do zaangażowania się w #CodeWeek2019. Przesyłamy również informację promującą i wyjaśniającą ideę Europejskiego Tygodnia Kodowania – gotową do zamieszczenia na stronie internetowej szkoły, jak również dokładne instrukcje, w jaki sposób można stać się aktywnym uczestnikiem tego niezwykłego wydarzenia! 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego spotu promującego CodeWeek 2019, który przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję - http://koduj.gov.pl/spot_cw/!

Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej http://koduj.gov.pl/, a także profilu CodeWeek PL na portalu Facebook (https://www.facebook.com/CodeWeekPL/). Dzięki nim mogą być Państwo na bieżąco z informacjami na temat tegorocznego Europejskiego Tygodnia Kodowania.