16. Międzynarodowa Konferencja "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie" 27-30 września 2022

Liczba odpowiedzi: 0
Załącznik ($a)

https://konferencja.saferinternet.pl

16. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” jest największym w Polsce wydarzeniem dotyczącym kwestii zagrożeń i bezpieczeństwa online. Skierowana jest do przedstawicieli instytucji edukacyjnych, organizacji pozarządowych, administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości oraz branży internetowej.

W tym roku wydarzenie odbędzie się  w dniach 27-30 września i będzie miało charakter hybrydowy. Tak, jak w poprzednich latach spotkanie będzie transmitowane na żywo, ale część osób będzie mogła wziąć udział w konferencji osobiście w Warszawie w Hotelu Airport Okęcie, który mieści się przy ul. Komitetu Obrony Robotników 24. W dniach 27-28 września odbędą się sesje plenarne nadawane na żywo z miejsca konferencji w Warszawie, a w dniach 29-30 września będzie można wziąć udział w sesjach warsztatowych online, na które obowiązywać będzie osobna rejestracja.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystąpienia podczas dwóch pierwszych dni będą dostępne w języku polskim, angielskim oraz ukraińskim. Konferencja będzie tłumaczona również na język migowy.

Nocleg

Konferencja odbędzie się w Airport Hotel Okęcie, ul. Komitetu Obrony Robotników 24 w Warszawie (www.airporthotel.pl).

Uczestnicy konferencji mogą dokonać rezerwacji noclegu z rabatem 10% od ceny dnia podając hasło: Safer Internet. Rezerwacji można dokonać telefonicznie: + 48 22 456 80 25 / 26 / 27 lub poprzez e-mail: rezerwacja@airporthotel.pl


Organizatorami konferencji są: Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą NASK Państwowy Instytut Badawczy i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Głównym Partnerem konferencji jest Fundacja Orange a Partnerami – Google oraz Librus.

Kontaktkonferencja@saferinternet.pl

Formularz rejestracji

https://konferencja.saferinternet.pl/rejestracja

Program

https://konferencja.saferinternet.pl/program

Warsztaty

https://konferencja.saferinternet.pl/warsztaty

Prelegenci

https://konferencja.saferinternet.pl/prelegenci