Przedłużony dostęp do największego polskiego serwisu z literaturą Legimi_w ramach projektu e-Czytelnia/WSBSz

Liczba odpowiedzi: 0
Załącznik ($a)

Miło nam poinformować, że w ramach projektu e-Czytelnia/WSBSz został przedłużony dostęp do największego polskiego serwisu z literaturą Legimi. Czytelnikom, którym już wygasł dostęp do Legimi, na koncie Integro lub WPE pojawił się już nowy kod do pobrania. Wszystkim pozostałym czytelnikom nowy kod będzie dostępny po wygaśnięciu aktualnego.

Przypominamy, że e-CZYTELNIA umożliwia poprzez katalog WSBSz - INTEGRO dostęp do ponad 70 000 tytułów z Legimi oraz do prawie 6000 tytułów Wolnych Lektur. Nowością w tym roku jest możliwość korzystania również z audiobooków (Legimi).

Z książek tych mogą korzystać czytelnicy posiadający indywidualne konto w katalogu INTEGRO/WSBSz lub Wrocławskiej Platformy Edukacyjnej. Tymczasowe hasła dostępu do konta w INTEGRO generuje z systemu nauczyciel bibliotekarz a do WPE osoba uprawniona (w każdej szkole) do Systemu Zarządzania Uczniem (Office 365).

Wyszukiwanie dokumentów elektronicznych e-CZYTELNI odbywa się w taki sam sposób jak i innych publikacji tradycyjnych Katalogu Centralnego WSBSz. Z ebooków Legimi korzystamy poprzez specjalną aplikację zainstalowaną na komputerze, smartfonie, tablecie czy czytniku.